telefon 800 365 365
volejte zdarma, Po-Pá: 8-18h, kontakty
logo
» Vrácení zboží

FORMULÁŘ NA VRÁCENÍ ZBOŽÍ

1. Vyplňte on-line formulář, který naleznete níže, nebo tento formulář (přiložte k vrácenému zboží) a pošlete do 14-ti dnů zboží na adresu: Hodinky 365 s.r.o., Sirotčí 605/10, 703 00 Ostrava-Vítkovice. Zásilku nezasílejte na dobírku, nebude přijata, děkujeme.

2. Veškeré zboží je možné vrátit do 365ti dnů po obdržení zásilky bez udání důvodu. Zboží však nesmí jevit známky používání (vyzkoušet si jej můžete). Vybrat si můžete buď vrácení peněz, nebo výměnu za jiné zboží. Vrácené peníze Vám zašleme převodním příkazem do 7mi dnů po obdržení vráceného zboží. Pokud budete požadovat výměnu tak Vám nové zboží zašleme obratem po obdržení vráceného zboží.

Váš e-mail uveden v objednávce
Najdete nahoře vlevo na faktuře.
Vyplněte tedy jen email a my Vám na něj zašleme seznam Vašich objednávek.

Vrácení zboží ve 365-ti denní lhůtě

Pokud nebudete se zbožím spokojeni, můžete ho bez udání důvodu vrátit do 365-ti dnů od převzetí zásilky nazpět a my Vám dle Vašeho výběru vrátíme peníze nebo vyměníme zboží za jiné.

Odstoupení od smlouvy

Při odstoupení od smlouvy budou peníze kupujícímu vráceny dle jeho přání buď hotově v kamenné prodejně na ulici Sirotčí 605/10, 703 00 Ostrava-Vítkovice, inkasní složenkou (od částky je odečteno 35,- Kč za poplatek České poště) nebo převodem na bankovní účet. Peníze budou vráceny dle zákona nejpozději do 30 dnů od momentu odstoupení od smlouvy.
Pokud spotřebitel zaplatil za zboží předem a objednávka nemůže být ze strany prodávajícího realizována, informuje o tom prodávající kupujícího telefonicky nebo na e-mail uvedený v objednávce. Nejpozději do 7 dnů od informování budou poté peněžní prostředky kupujícímu vráceny na bank. účet.

Výše vrácené částky

  • Dostanete nazpět 100% z ceny zboží, kterou jste zaplatili.
  • Pokud se rozhodnete o vrácení peněz pomocí složenky, bude Vám od vrácené částky strženo 35,- Kč jako poplatek české poště.
  • Pokud budete chtít zaslat peníze na účet, napište prosím číslo účtu do průvodního dopisu, který zašlete spolu s vráceným zbožím.
  • Náklady na poštovné jsou zákazníkovi rovněž vráceny.

Podmínky pro odstoupení od smlouvy

  • Pokud si objednáve více zboží, není nutné, abyste vraceli celou objednávku. Klidně můžete vrátit jen to zboží, se kterým nejste spokojeni.
  • Zašlete nám zpět zboží, spolu s kopií faktury (originál doporučujeme uschovat) a průvodním dopisem na adresu šperky-365.cz, Sirotčí 605/10, 703 00 Ostrava-Vítkovice.
  • V průvodním dopise uveďte, že si přejete odstoupit od smlouvy a jakým způsobem si přejete vrátit peníze (např. číslo účtu, složenkou apod.).
  • Pokud jsme zboží ještě neexpedovali, je možné od smlouvy odstoupit i telefonicky, nebo emailem.
  • Odstoupit od smlouvy bez udání důvodu nelze, pokud bylo zboží již částečně spotřebováno, porušeno, nebo je viditelně opotřebené.
  • Zboží, na které chcete uplatnit nárok na odstoupení od smlouvy, neposílejte na dobírku. Zásilky na dobírku nemůžeme převzít.