telefon 800 365 365
volejte zdarma, Po-Pá: 8-18h, kontakty
logo
» Dámské » VÝPRODEJ

Set náhrdelník a náušnice 15798

Akce -50%
Prodej ukončen
Set náhrdelník a náušnice 15798 Set náhrdelník a náušnice 15798
Set náhrdelník a náušnice 15798
Set náhrdelník a náušnice 15798
Číslo zboží: 127515

Set náhrdelník a náušnice 15798

Dámská souprava šperků je velmi elegantní módní doplněk jak do společnosti, tak pro běžné denní nošení. Náhrdelník je složen z jemného řetízku a přívěsku, který je ozdoben zářivým krystalem čiré barvy. Zapínání řetízku je na praktickou karabinku. Náušnice perfektně ladí k přívěsku, neboť jsou také ozdobeny zářivým krystalem čiré barvy. Zapínání náušnice je formou drobné puzetky.

Technické parametry

Obecné
ZnačkaVÝPRODEJ (Ostatní)
Určenídámské
Záruka24 měsíců
Specifika
Materiálbižuterie
Osazeníkrystal, vsazeno
Barva šperkušedá
Barva osazeníbílá

Vlastnosti

Karabinka

Šperk je opatřen zapínáním na karabinu, který patří mezi nejčastější typy zapínání. Karabina se zahákne do očka a šperk bezpečně drží zapnutý.

Puzetka

Náušnice s puzetkou mají snadné zapínání. Dřík se provlékne ušní dírkou a na konci se navlékne puzetka nebo silikonová pojistka.

Krystal

Krystal je pevná látka, v níž jsou stavební prvky (atomy, molekuly, nebo ionty) pravidelně uspořádány v opakujícím se vzoru.

Vsazeno

Šperky maji osazení uchyceno do krapen. Výhodou tohoto vsazení je to, že se osazení nemůže odlepit a drží jej tzv. pacičky. Může se stát, že krapny povolí např. při zachycení o látku. Poté je lze jednoduše zatlačit zpět k sobě.