telefon 800 365 365
volejte zdarma, Po-Pá: 8-18h, kontakty
logo
» Dámské » Prsteny » VÝPRODEJ

Dámský stříbrný prsten s krystalem Swarovski Hot Diamonds Angel DR113

Akce -50%
Prodej ukončen
Dámský stříbrný prsten s krystalem Swarovski Hot Diamonds Angel DR113 Dámský stříbrný prsten s krystalem Swarovski Hot Diamonds Angel DR113
Číslo zboží: 084529

Dámský stříbrný prsten s krystalem Swarovski Hot Diamonds Angel DR113

Dámský prsten Hot Diamonds Angel DR113 je vyroben z rhodiovaného stříbra nejvyšší kvality a je dodáván v originální krabičce značky Hot Diamonds. Dominantou šperku je zářivý, broušený Swarovski křišťál. Disponuje také diamantem, který je ukryt ve vnitřní části prstýnku a je opařen briliantovým brusem.

Ke šperkům dodáváme certifikát od výrobce Hot Diamonds z Velké Británie potvrzující, že jsou kameny přírodní diamanty.

Technické parametry

Obecné
ZnačkaVÝPRODEJ (Ostatní)
Určenídámské
Typ šperkuprsteny
Záruka24 měsíců
Specifika
Materiálstříbro (925/1000)
Osazeníbriliant, krystal swarovski, vsazeno
Povrchová úpravarhodiováno
Barva šperkušedá
Barva osazeníbílá

Vlastnosti

Briliant

Briliant je diamant vybroušený nejčastěji do kulatého, nebo oválného tvaru briliantovým výbrusem.

Krystal swarovski

Swarovski jsou krystaly českého křišťálu (druh skla) broušené za použití unikátních technologií. Nosí jméno Daniela Swarovski, původem z Čech, který vynalezl speciální stroj na broušení krystalových kamínků. Řada používaných technologií, včetně přesného složení skla, je chráněna výrobním tajemství. Výsledný efekt takto zbroušených krystalů je oslnivý a žádné žen by ve šperkovnici neměl chybět alespoň nějaký šperk osazený krystaly Swarovski.

Vsazeno

Šperky maji osazení uchyceno do krapen. Výhodou tohoto vsazení je to, že se osazení nemůže odlepit a drží jej tzv. pacičky. Může se stát, že krapny povolí např. při zachycení o látku. Poté je lze jednoduše zatlačit zpět k sobě.

Stříbro

Stříbro je měkký bílý kov, který je charakteristický svým leskem. Podíl čistého stříbra ve stříbrných špercích však činí vždy kolem 90%, udává jej poměr z tisíce jednotek (např. 925/1000 znamená, že 925g z 1000g je čisté stříbro). Charakteristickým rysem je oxidace, která se projevuje jako začernání. A proto je důležité vyhnout se styku s chemikáliemi, skladovat šperky odděleně a občas je vyčistit speciálními přípravky či ultrazvukem.