telefon 800 365 365
volejte zdarma, Po-Pá: 10-18h, kontakty
logo

Dámský stříbrný náhrdelník Emporio Armani EG2984

Prodej ukončen
Dámský stříbrný náhrdelník Emporio Armani EG2984 Dámský stříbrný náhrdelník Emporio Armani EG2984
Foto: Nikola Liberdová
Dámský stříbrný náhrdelník Emporio Armani EG2984
Dámský stříbrný náhrdelník Emporio Armani EG2984
Číslo zboží: 083655

Dámský stříbrný náhrdelník Emporio Armani EG2984

Dámský náhrdelník Emporio Armani EG2984 je působivým kouskem, který bude zdobit dekolt každé ženy. Náhrdelník je vyroben z kvalitního stříbra v podobě tenkého řetízku a decentního přívěsku. Přívěsek je opatřen broušeným krystalem, který je vsazen do krapen. Tento šperk je vhodným módním doplňkem do společnosti a rozhodně nesmí chybět ve Vaší šperkovnici.

Technické parametry

Obecné
ZnačkaEmporio Armani (Ostatní)
Určenídámské
Typ šperkunáhrdelníky
Záruka24 měsíců
autorizovaný servis
Rozměry
Délka41-45 cm
Hmotnost7 g
Šířka1 mm
Rozměry přívěsku9 x 9 x 6 mm
Specifika
Materiálstříbro (925/1000)
Osazeníkrystal, vsazeno
Barva šperkušedá
Barva osazeníbílá
Typ zapínáníkarabinka

Vlastnosti

Karabinka

Šperk je opatřen zapínáním na karabinu, který patří mezi nejčastější typy zapínání. Karabina se zahákne do očka a šperk bezpečně drží zapnutý.

Krystal

Krystal je pevná látka, v níž jsou stavební prvky (atomy, molekuly, nebo ionty) pravidelně uspořádány v opakujícím se vzoru.

Vsazeno

Šperky maji osazení uchyceno do krapen. Výhodou tohoto vsazení je to, že se osazení nemůže odlepit a drží jej tzv. pacičky. Může se stát, že krapny povolí např. při zachycení o látku. Poté je lze jednoduše zatlačit zpět k sobě.

Stříbro

Stříbro je měkký bílý kov, který je charakteristický svým leskem. Podíl čistého stříbra ve stříbrných špercích však činí vždy kolem 90%, udává jej poměr z tisíce jednotek (např. 925/1000 znamená, že 925g z 1000g je čisté stříbro). Charakteristickým rysem je oxidace, která se projevuje jako začernání. A proto je důležité vyhnout se styku s chemikáliemi, skladovat šperky odděleně a občas je vyčistit speciálními přípravky či ultrazvukem.

Krabička
Značka Emporio Armani
Exkluzivní módní značka Emporio Armani nabízí kolekci luxusních šperků a doplňků, které nemohou chybět v arzenálu žádného módního nadšence. Devízou šperků této značky je především prvotřídní kvalita používaných materiálů, jako je ocel či kůže a specifické designové prvky, které dělají z každého kousku jedinečný a neokoukaný klenot. Z kolekce šperků Emporio Armani si dozajista vybere každá moderní žena i muž, hledající nadčasové a kvalitní doplňky.