telefon 800 365 365
volejte zdarma, Po-Pá: 8-18h, kontakty
logo
» Dámské » Náhrdelníky » VÝPRODEJ

Dámský stříbrný náhrdelník Beneto AGS06/45E

Akce -50%
Prodej ukončen
Dámský stříbrný náhrdelník Beneto AGS06/45E Dámský stříbrný náhrdelník Beneto AGS06/45E
Číslo zboží: 114501

Dámský stříbrný náhrdelník Beneto AGS06/45E

Dámský náhrdelník Beneto AGS06/45E je stylovým šperkem pro jakoukoliv příležitost. Náhrdelník je vyroben ze stříbra v kombinaci tenkého řetízku a přívěsku ve tvaru kříže. Přívěsek je osazen zářivými krystaly, které se krásně třpytí. Tento šperk je vhodný pro každodenní nošení.

Technické parametry

Obecné
ZnačkaVÝPRODEJ (Ostatní)
Určenídámské
Typ šperkunáhrdelníky
Záruka24 měsíců
Rozměry
Délka45 cm
Hmotnost2.47 g
Šířka1 mm
Rozměry přívěsku13 x 26 x 1 mm
Specifika
Materiálstříbro (925/1000)
Osazeníkrystal, vsazeno
Povrchová úpravarhodiováno
Barva šperkušedá
Barva osazeníbílá
Typ zapínáníkarabinka
Tvarkříž

Vlastnosti

Karabinka

Šperk je opatřen zapínáním na karabinu, který patří mezi nejčastější typy zapínání. Karabina se zahákne do očka a šperk bezpečně drží zapnutý.

Krystal

Krystal je pevná látka, v níž jsou stavební prvky (atomy, molekuly, nebo ionty) pravidelně uspořádány v opakujícím se vzoru.

Vsazeno

Šperky maji osazení uchyceno do krapen. Výhodou tohoto vsazení je to, že se osazení nemůže odlepit a drží jej tzv. pacičky. Může se stát, že krapny povolí např. při zachycení o látku. Poté je lze jednoduše zatlačit zpět k sobě.

Stříbro

Stříbro je měkký bílý kov, který je charakteristický svým leskem. Podíl čistého stříbra ve stříbrných špercích však činí vždy kolem 90%, udává jej poměr z tisíce jednotek (např. 925/1000 znamená, že 925g z 1000g je čisté stříbro). Charakteristickým rysem je oxidace, která se projevuje jako začernání. A proto je důležité vyhnout se styku s chemikáliemi, skladovat šperky odděleně a občas je vyčistit speciálními přípravky či ultrazvukem.