telefon 800 365 365
volejte zdarma, Po-Pá: 8-18h, kontakty
logo
» Dámské » Storm

Dámský prsten z chirurgické oceli Storm 99650/L

Dámský prsten z chirurgické oceli Storm 99650/L Dámský prsten z chirurgické oceli Storm 99650/L
750 Kč včetně DPH

Zboží je momentálně nedostupné. Pokud chcete být o obnovení prodeje tohoto zboží informováni, pak nám na sebe zanechte email:

Hlídat
+ prodlužujeme možnost vrácení do 365 dnů zdarma ?
Číslo zboží: 109646

Dámský prsten z chirurgické oceli Storm 99650/L

Dámský prsten Storm 99650 je elegantní kousek, který ozdobí prst každé žěně. Prsten je vyroben z chirurgické oceli se zdobením v podobě drobných zirkonů. Tento kousek je vhodný pro běžné denní nošení.

Technické parametry

Obecné
ZnačkaStorm (Ostatní)
Určenídámské
Záruka24 měsíců
autorizovaný servis
Rozměry
Obvod55 mm
Specifika
Materiálchirurgická ocel
Osazenízirkon
Barva osazeníšedá

Vlastnosti

Zirkon

Zirkon nebo-li kubická zirkonie byl vytvořen jako náhrada za pravé diamanty. Zirkony jsou dostupné v jakékoliv barevných variantách. Zirkon je tvrdý a proto je vhodný pro osazení šperků.

Vsazeno

Šperky maji osazení uchyceno do krapen. Výhodou tohoto vsazení je to, že se osazení nemůže odlepit a drží jej tzv. pacičky. Může se stát, že krapny povolí např. při zachycení o látku. Poté je lze jednoduše zatlačit zpět k sobě.

Šperky značky Storm jsou dodávány v originálním balení.
Krabička
Značka Storm
Šperky londýnské značky Storm jsou charakteristické svou jedinečností a nekonvenčností, které udávají směr. Šperky Storm nabízí především neotřelý a neokoukaný design, který jinde nenajdete. Storm nabízí kolekce doplňků, šperků a hodinek v jednotném stylu, který umožňuje sladit jednotlivé kousky a vytvořit dokonalý look, což dozajista ocení nejenom ženy.