telefon 800 365 365
volejte zdarma, Po-Pá: 8-18h, kontakty
logo
» Dámské » Přívěsky » Esprit

Dámský stříbrný přívěsek Esprit Charms Paris ESZZ90394A

Akce -50%
Prodej ukončen
Dámský stříbrný přívěsek Esprit Charms Paris ESZZ90394A Dámský stříbrný přívěsek Esprit Charms Paris ESZZ90394A
Číslo zboží: 076992

Dámský stříbrný přívěsek Esprit Charms Paris ESZZ90394A

Dámský přívěsek Esprit ESZZ90394A je velmi skvostným kouskem, který oživí každý Váš všední náramek. Přívěsek ve tvaru Eiffelovy věži je vyroben ze stříbra a je opatřen rhódiovou povrchovou úpravou. Rhodiová úprava zajišťuje stříbru stejné vlastnosti jako u bílého zlata – odolává oxidaci a nečerná. Navrhněte si náramek dle vlastní představy kombinujte libovolně přívěsky Esprit.

Technické parametry

Obecné
ZnačkaEsprit (Ostatní)
Určenídámské
Typ šperkupřívěsky
Záruka24 měsíců
autorizovaný servis
Rozměry
Hmotnost2 g
Šířka11 mm
Výška37 mm
Tloušťka11 mm
Specifika
Materiálstříbro (925/1000)
Povrchová úpravarhodiováno
Barva šperkušedá
Typ zapínáníkarabinka

Vlastnosti

Karabinka

Šperk je opatřen zapínáním na karabinu, který patří mezi nejčastější typy zapínání. Karabina se zahákne do očka a šperk bezpečně drží zapnutý.

Stříbro

Stříbro je měkký bílý kov, který je charakteristický svým leskem. Podíl čistého stříbra ve stříbrných špercích však činí vždy kolem 90%, udává jej poměr z tisíce jednotek (např. 925/1000 znamená, že 925g z 1000g je čisté stříbro). Charakteristickým rysem je oxidace, která se projevuje jako začernání. A proto je důležité vyhnout se styku s chemikáliemi, skladovat šperky odděleně a občas je vyčistit speciálními přípravky či ultrazvukem.

Zajímavosti o značce Esprit

Značka Esprit

Značka Esprit nabízí kolekci elegantních šperků v unikátním designu, který si zamiluje každá nekonvenční a nadčasová žena. Esprit využívá především kvalitní ušlechtilou ocel a kůži v moderních odstínech, které zpracovává do netradičních kombinací, ze kterých přechází zrak. Šperky Esprit Vás budou zdobit při každodenních povinnostech i při příležitostech slavnostních.