telefon 800 365 365
volejte zdarma, Po-Pá: 8-18h, kontakty
logo
» Dámské » Náramky » VÝPRODEJ

Dámský bižuterní náramek Fashion Jewellery Pulseira SBR160278

Akce -50%
Prodej ukončen
Dámský bižuterní náramek Fashion Jewellery Pulseira SBR160278 Dámský bižuterní náramek Fashion Jewellery Pulseira SBR160278
Číslo zboží: 151963

Dámský bižuterní náramek Fashion Jewellery Pulseira SBR160278

Dámský náramek Fashion Jewellery Pulseira SBR160278 je působivým kouskem, který ozdobí každé dámské zápěstí. Náramek je vyroben ze stříbrného kovu a disponuje velkým počtem přívěšků. Přívěšky jsou osazeny zářivými krystaly a tvoří tak vysoce elegantní model, který bude zdobit Vaše zápěstí během věčírků i během každodenního nošení.

Technické parametry

Obecné
ZnačkaVÝPRODEJ (Ostatní)
Určenídámské
Typ šperkunáramky
Záruka24 měsíců
Rozměry
Délka18-22 cm
Hmotnost40 g
Specifika
Materiálbižuterie, obecný kov
Osazeníkrystal, sklo
Barva šperkušedá
Barva osazeníbílá
Typ zapínáníkarabinka
Tvarhvězda

Vlastnosti

Karabinka

Šperk je opatřen zapínáním na karabinu, který patří mezi nejčastější typy zapínání. Karabina se zahákne do očka a šperk bezpečně drží zapnutý.

Krystal

Krystal je pevná látka, v níž jsou stavební prvky (atomy, molekuly, nebo ionty) pravidelně uspořádány v opakujícím se vzoru.

Skleněné kamínky

Sklo je homogenní a amorfní pevná látka, která vzniká rychlým ochlazením taveniny, která tak nestačí vytvořit krystalovou mřížku. Jehož hlavní složkou je oxid křemičitý.

Obecný kov

Obecný kov je slitinou mědi a zinku. Kov je upravován galvanizací dalšími kovy a patinován na různé odstíny. Můžete tak narazit na šperky se stříbrnou, zlatou či měděnou barvou. Nevýhodou tohoto kovu je, že může způsobovat alergické reakce. Některé šperky bývají upraveny rhodiováním, což dělá šperk hypoalergenním.