telefon 800 365 365
volejte zdarma, Po-Pá: 10-18h, kontakty
logo
» Dámské » Náušnice » Esprit

Dámské stříbrné náušnice Esprit ESER-91268A

Prodej ukončen
Dámské stříbrné náušnice Esprit ESER-91268A Dámské stříbrné náušnice Esprit ESER-91268A
Číslo zboží: 079707

Dámské stříbrné náušnice Esprit ESER-91268A

Dámské náušnice Esprit ESER-91268A jsou vysoce módním kouskem, který bude slušet každé moderní ženě. Náušnice jsou vyrobeny z pravého stříbra, které je upraveno rhódiováním. Ve tvaru klasických "pecek" je tento šperk velmi pohodlným a zároveň elegantním doplňkem a to hlavně díky zářivého zirkonu, který je dominantou celého modelu.

Technické parametry

Obecné
ZnačkaEsprit (Ostatní)
Určenídámské
Typ šperkunáušnice
Záruka24 měsíců
autorizovaný servis
Rozměry
Hmotnost2 g
Šířka7 mm
Výška7 mm
Tloušťka4 mm
Specifika
Materiálstříbro (925/1000)
Osazenívlepeno, zirkon
Povrchová úpravarhodiováno
Barva šperkušedá
Barva osazeníbílá
Typ zapínánípuzetka

Vlastnosti

Puzetka

Náušnice s puzetkou mají snadné zapínání. Dřík se provlékne ušní dírkou a na konci se navlékne puzetka nebo silikonová pojistka.

Zirkon

Zirkon nebo-li kubická zirkonie byl vytvořen jako náhrada za pravé diamanty. Zirkony jsou dostupné v jakékoliv barevných variantách. Zirkon je tvrdý a proto je vhodný pro osazení šperků.

Vlepeno

Šperky maji osazení pouze vlepeno. Nevýhodou tohoto osazení je možnost vypadnutí např. při kontaktu s vodou.

Stříbro

Stříbro je měkký bílý kov, který je charakteristický svým leskem. Podíl čistého stříbra ve stříbrných špercích však činí vždy kolem 90%, udává jej poměr z tisíce jednotek (např. 925/1000 znamená, že 925g z 1000g je čisté stříbro). Charakteristickým rysem je oxidace, která se projevuje jako začernání. A proto je důležité vyhnout se styku s chemikáliemi, skladovat šperky odděleně a občas je vyčistit speciálními přípravky či ultrazvukem.

Krabička
Značka Esprit
Značka Esprit nabízí kolekci elegantních šperků v unikátním designu, který si zamiluje každá nekonvenční a nadčasová žena. Esprit využívá především kvalitní ušlechtilou ocel a kůži v moderních odstínech, které zpracovává do netradičních kombinací, ze kterých přechází zrak. Šperky Esprit Vás budou zdobit při každodenních povinnostech i při příležitostech slavnostních.